• 종로학원 입시설명회 자세히 보기
전체카테고리 메뉴

입학 및 등록관련 | Plodování: Afázie připomíná prázdnotu.

페이지 정보

작성자 Mathias 작성일23-09-07 09:14 조회10,395회

본문

Věříte, že mluvíte běžným jazykem, ale nikdo vám nerozumí.

V posledních letech se objevila především v muzikálech. Nicméně, umělkyně Jana Plodková právě čeká na Silent Secrets start. Ve filmu líčila vnitřní boj dámy pečující o svého anafázického manžela. Natáčí také road film Karavan, ve kterém ztvárnila Downova syndromem postiženého chlapec. Rovněž|podobně|dokonce} diskutuje o funkcích závislých a o klidu, který pocítila v Amazonii deštný prales během rozhovoru.

Hrajete manželka veterináře ve filmu Mute Secrets, u kterého se po poranění hlava rozvíjí apofázii - závažný stav, který ovlivňuje řeč centra mozku. Mluvili jste před natáčením se skutečnými klienty, abyste lépe porozuměli jejich stavu?

Ano, Tomá Man, předseda, a výroba pro nás připravili návštěva zařízení pro léčbu utrpení v Ergo Aktiv. Pro mou práci bylo zásadní, abych poznal lidi, zdravotnický personál a lidi, kteří se o ně starali. To mi umožnilo dozvědět se o příznacích dyslexie zotavení a také o tom, jak se cítí po probuzení.

Protože však moje postava zažívá demenci poprvé během kinematografie, musel jsem tuto informaci dočasně vypnout. Zpočátku věří, že je pozornost pro jejího manžela sama o sobě, což je zjevně nemožné. Bez společenství, práce a fiskální pomoc, dvacet čtyři was reading this hodin péče ne dostat vydržen. Což je podle mého názoru jedním z podprahových|podvědomých|skrytých} texty: mít někoho jiného kolem může usnadní život.

Pomohlo vám setkání s pacienty a pečovateli vidět věci jinak? Objevili jste něco|něco|všechno|cokoli nového o demenci, o čem jste dříve neuvažovali?

Netušil jsem, že by někdo mohl ztratit schopnost připojit před přečtením skriptu. Náhle se probudí, nevědomý toho, co se stalo, a když se na to zeptá, zjistí, že ani md, ani jeho komunita mu všechno nevysvětlili. Protože jeho mentální nefunguje v tomto přesném čas, není schopen dokonce upozornění ze svých úst. Navíc protichůdná strana mu nerozumí.